Teren

Teren, którym dysponujemy, to aż 5 hektarów z bezpośrednim dostępem do jeziora i piaszczystą plażą. Jesteśmy w stanie zaadaptować go do wydarzeń wszelakiego rodzaju – od firmowego grilla czy ogniska, aż po duże imprezy, przyciągające nawet kilkaset osób.

 

Pikniki firmowe, turnieje sportowe (piłka plażowa, strzelectwo, krykiet) świetnie sprawdzą się w wypadku imprez firmowych. Obecność jeziora gwarantuje multum atrakcji wodnych: tradycyjne kajaki i rowery wodne możemy dla szukających    silniejszych doznań zastąpić motorówkami, skuterami, łodziami czy flyboardem.   Natomiast bliskie otoczenie lasu i terenów zielonych sprawia, że doskonale sprawdzą się tu aktywności outdoorowe: od rozgrywek paintballa i gier terenowych, przez     trampoliny i katapulty, wyścigi segwayów i quadów aż po imprezy konstruktorskie.

 

Mało? Dodajmy do tego możliwość postawienia w naszym bezpośrednim otoczeniu konstrukcji scenicznej czy hali namiotowej. Możesz u nas zorganizować koncert, pokaz fajerwerków,  lasershow, a nawet... prezentację ciężarówek, koparek czy    spychaczy. Wszystko to w otoczeniu, jakie nie da Ci najpiękniejsze nawet polskie miasto.

Imprezy integracyjne

Niezwykłe otoczenie samo w sobie nie jest gwarancją niezapomnianego czasu. Na szczęście mamy w zanadrzu liczne patenty na to, by chwile u nas spędzone pozostały w pamięci zaproszonych przez Ciebie gości na zawsze.

 

Integracja dla pracowników może odbyć się na wiele sposobów – tradycyjna kolacja firmowa to z reguły najoczywistszy wybór, ale czy zawsze najlepszy? Gry scenariuszowe, konkursy i turnieje integracyjne,  grupowe warsztaty kulinarne, naturalnie w połączeniu z degustacją – wszystko zależy od preferencji Twojego zespołu. Ukoronowaniem wieczoru może być taneczna rewia lub impreza tematyczna. Oczywiście to tylko niektóre z atrakcji, które jesteśmy w stanie zapewnić i zawsze pozostajemy otwarci na Twoje pomysły i sugestie.

 

Pamiętaj, że sukcesywnie integrujemy nie tylko zespoły biznesowe czy sportowe – oferujemy Ci także możliwość zorganizowania u nas zjazdu absolwentów, zlotu czy konwentu w wybranej przez Ciebie tematyce.

Sale konferencyjne

W naszym hotelu na potrzeby Twojej firmy posiadamy aż 5 klimatyzowanych pomieszczeń o pojemności od 25 do aż 280 osób.

 

Dowiedz się więcej >

Dziękujemy, na swoją skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem

Nie udało się zapisać adresu - spróbuj ponownie później

Mikołajki Resort&Spa – Hotel, Mazury

Obróć ekran swojego urządzenia Pokaż wersję mobilną